Активісти “Кібер Спротиву” роздобули документи, які демонструють як саме створює альтернативну реальність про так звану “сво” для російського обивателя пропагандистка анна арбатская. Про це повідомляє Центр національного спротиву, пише УНН.
Деталі
До повномасштабної війни з росією анна заробляла тим, що знімала посередні рекламні ролики та сюжети в російській глибинці за межами МКАДа. Проте із 2022 року її команда почала отримувати замовлення у російської державної машини на виготовлення роликів про війну проти України, російську армію і так званих “волонтерів”, які їй допомагають.
Зазначається, що анна арбатская, яка саме себе називає “Пантера”, позиціонує себе як “волонтер” та “журналіст”, допомагаючи російській окупаційній армії та пропаганді. Саме дана особа опублікувала цинічні кадри із “Зеніту”, де перед тим російські окупанти розстріляли беззбройних українських військових 110-ї бригади, що здалися в полон.
Примітно, що проєкт про злочини російської армії на окупованих українських територіях арбатская цинічно назвала “Армія добра”.
Активісти Кіберспротиву отримали доступ до листів пропагандистки, в яких йшлося про роботу над вказаним проєктом та знайшли цікаві документи. Одним із них виявився кошторис до зйомок, де розписані гонорари акторів та обслуги на знімальному майданчику проєкту.
Адже ніякої “армії добра” не існує, а є лише низька соціальна відповідальність Анни та її антилюдська жага до грошей. Для цього команда анни арбатскої наймає людей, які, виходячи з опису позиції в кошторисі, гратимуть танкіста та водія-механіка в одному із роликів про “сво”. Суми за таку роботу доволі пристойні,
З цифр виходить, що “мехвод” анни арбатской за день на знімальному майданчику отримує майже у три рази більше, ніж механік-водій армії рф на передовій. Тобто, бути фейковим військовим на росії вигідніше і безпечніше, ніж реальним “участніком СВО”, бо росія – це королівство кривих дзеркал, зауважують активісти.
У спротиві зазначають, що російська пропагандистська машина намагається приховати свою внутрішню, так би мовити, “кухню”. Для цього між замовниками, якими виступають продакшн-студії та виконавцями на кшталт нашої анни укладаються додаткові договори “про нерозголошення конфіденційної інформації”.
Джерело: Інформаційне агентство «Українські Національні Новини»