Четвер, 19 Вересня, 2024
18.7 C
Kyiv
ГОЛОВНАЛУГАНЩИНАНа кордоні між рф та окупованою Луганщиною досі працюють російські митники

На кордоні між рф та окупованою Луганщиною досі працюють російські митники

На кордоні між ТОТ Луганської області та рф залишаються працювати російські митники разом із фсб, попри нібито скасування митного режиму.

Про це повідомляє у Телеграмі Луганська ОВА.

«Жителі захоплених регіонів неодноразово звертали увагу про великі черги на кордоні з рф, попри те, що митний контроль скасували вже декілька місяців тому. Мовляв, закони у так званій «лнр» діють лише на користь рф, а не луганчан», – йдеться у повідомленні.

Згідно з офіційною заявою митних органів рф, вони не здійснюють митного та інших видів контролю на кордонах територій самопроголошених «лнр», «днр», Запорізької та Херсонської областей, суміжних з територіями суб’єктів рф.

«Однак задля забезпечення безпеки – сприяють співробітникам прикордонного управління фсб рф у перевірці майна громадян та транспортних засобів. Крім того, митні органи не уповноважені на розгляд питань, пов’язаних із тривалістю проходження адміністративних кордонів між територіями. Митний контроль скасували, контроль фсб – залишився», – зауважили в Луганській ОВА.

Зазначається також, що згідно із прийнятим в російській федерації законодавством, примусовому виконанню у так званій «лнр» підлягатимуть ухвалені до 30 вересня 2022 року судові акти України, якщо і боржник, і стягувач проживають на території рф (або на захоплених територіях), або мешкає лише стягувач, а майно боржника там розташоване. Також примусовому виконанню підлягатимуть, зокрема судові акти України про стягнення аліментів.

В Луганській ОВА підкреслили, що росіянам важко утримувати позиції на Луганщині. Щодня їхні поранені військові поповнюють ліжковий фонд регіону. Зокрема, повідомляється, що станом на 29 грудня лікарня в Біловодську переповнена пораненими російськими військовослужбовцями.

- Реклама-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ПОГОДА

- Реклама -Рекламний банер ukr.net

ПАРТНЕРИ

client-image
ЛЖСІ_логотип