Неділя, 8 Грудня, 2024

Помічники Байдена, у перемовинах за лаштунками, обговорюють з Майком Джонсоном допомогу для України


Спікер Палати представників Майк Джонсон може вести обговорення щодо умов, які дозволять винести на голосування пакет допомоги Україні в розмірі 60 мільярдів доларів. За інформацією Politico, помічники президента США Джо Байдена продовжують непублічні переговори з Джонсоном, але утримуються від тиску, даючи Джонсону простір для маневру, передає УНН.

Деталі

Помічники президента Джо Байдена “за лаштунками” підтримують контакт зі спікером Палати представників Майк Джонсон, працюючи над можливістю винести на голосування пакет допомоги Україні на суму 60 мільярдів доларів.

Білий дім підтримував контакти з офісом Джонсона щодо допомоги Україні протягом двотижневих канікул у Конгресі, за словами двох посадовців адміністрації

 – пише Politico.

Зауважується, що команда Байдена утрималася від конфронтації зі спікером через затягнутий процес ухвалення допомоги Україні. Замість цього, помічники діючого президента США намагалися дати Джонсону простір для маневру, оскільки він очолює фракцію Республіканської партії з постійно зменшуваною більшістю.

Попри все своє розчарування надто повільними темпами, представники Білого дому сподіваються, що їхній підхід може призвести до того, що Конгрес почне рухатися до пакету допомоги у найближче можливі терміни.

Як виглядає остаточний пакет, поки залишається незрозумілим. Після інтерв’ю Джонсона в неділю ввечері на каналі Fox News Білий дім надав невелику офіційну реакцію, коли він висловив ідеї щодо надання частини допомоги Україні у позику або перепрофілювання конфіскованих російських активів на суму близько 300 мільярдів доларів.

Наразі є очевидним, що республіканці і демократи насправді ведуть роботу, щоб вийти з глухого кута, – вирішальним у цьому плані може стати квітень. Видання Defence24 звертає увагу, що з кожним днем, який наближає до президентських виборів і виборів до Конгресу США, буде все важче вийти з глухого кута. Особливо з огляду на провал важливих зусиль, спрямованих на те, щоб зробити військову допомогу Україні частиною ширшого спектру міжнародних дій США.

Пакети самі по собі можна розглядати як перш за все зміцнення американської оборонної промисловості. Але у виборчому вимірі вони стали суб’єктами, відокремленими від стратегічних чи промислових питань, потрапивши на порядок денний політичних і моральних суперечок 

– пише Defence24.

Нагадаємо

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає останні публічні коментарі спікера Палати представників Майка Джонсона щодо розблокування фінансової допомоги США оптимістичними і висловив упевненість, що американська допомога надійде у всякому випадку, повідомили у МЗС України.



Джерело: Інформаційне агентство «Українські Національні Новини»

- Реклама-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ПОГОДА

- Реклама-
- Реклама -Рекламний банер ukr.net

ПАРТНЕРИ

client-image
ЛЖСІ_логотип